Smoothies

Smoothie me shalqi dhe manaferra

Smoothie me shalqi dhe manaferra Ky smoothie është më shumë veror dhe duke qenë se…

Smoothie me boronica

Një smoothi shumë i mirë për një fillim të mbarë të ditës në mëngjesi cili…

Smoothie për energji

Smoothi nga bananet dhe gjalpa e kikirikëve për energji gjatë gjithë ditës. Një fillim i…

Smoothie me luleshtrydhe

Smoothie për humbje në peshë, të konsumohet në mëngjes. Përgatitja Përbërësit Luleshtrydhe Xhenxhefil Limon Gjethe…

Smoothie me Ananas

Ky smoothie preferohët si pije freksuese, por edhe ju jep energjinë e duhur që ta…

Smoothie me mango

“Smoothie” me mango Mango ka me shumicë vitaminë C dhe sasia e polifenolit ka aftësi…