Pijet

Smoothie me shalqi dhe manaferra

Smoothie me shalqi dhe manaferra Ky smoothie është më shumë veror dhe duke qenë se…

Smoothie me boronica

Një smoothi shumë i mirë për një fillim të mbarë të ditës në mëngjesi cili…

Si të përgatisim Cuba Libre

E dini se çfarë ndodhë kur i shtoni një copëz limoni të athët (Lime) rrumit…

Muffins me djath dhe qepë

Për këtë masë ju nevoiten 24 forma për mafins. Përbërësit: 16 lugë gjelle miell të…

Smoothie për energji

Smoothi nga bananet dhe gjalpa e kikirikëve për energji gjatë gjithë ditës. Një fillim i…

Si të përgatisim Margarita

Margarita, një pije e ikonave të modës. Një pije klasike e cila gjithmonë do të…

Smoothie me luleshtrydhe

Smoothie për humbje në peshë, të konsumohet në mëngjes. Përgatitja Përbërësit Luleshtrydhe Xhenxhefil Limon Gjethe…

Përgatitja e Tequila sunrise

Tequila Sunrise është një klasik i mirë për ahengje, që është veçanërisht i lehtë për…

Si të përgatisim koktelin Pina Colada

Pina Colada është një koktel tipik Spanjoll i cili ka shije tropikale dhe freski mahnitëse.…

Smoothie me Ananas

Ky smoothie preferohët si pije freksuese, por edhe ju jep energjinë e duhur që ta…