Sallata

Sallatë me 4 përbërës

Një sallatë që përgatitet shumë shpejtë dhe ka vetëm 4 përbërës.

Panzanella

Një recetë shumë e shëndetshme, e lehtë për tu përgatitur dhe me përbërës që tashmë…

Salca e freskët verore

Një kombinim ideal dhe i freskët i cili përmban shumë vitamina.

Sallatë Tune dhe Avokado

Një sallatë me vetëm 3 përbërës e cila me lehtësi mund të bëhet edhe mbushje…

Sallatë me bishtaja

Një sallatë shumë e veçantë e cila ka një shije mahnitëse. Provojeni këtë sallatë dhe…

Sallatë nga kungulleshka

Një sallatë shumë speciale dhe ndër më të famshmet receta me kungulleshka.

Sallatë nga karrotat

Një sallatë nga karrotat, me një shije të veçantë dhe me 3 përbërës.

Sallatë domatesh

Sallatë shumë e shijshme, e lehtë për përgatitje dhe me pak kalori. Është një recetë…

Sallatë nga lulelakra

Lulelakrat janë të njohura që kanë një seri vitaminash dhe mineralesh, por edhe për arsy…

Sallatë me patate

Një sallatë shumë e shijshme, e shëndetshme e lehtë për tu përgatitur e cila mund…