Smoothie me shalqi dhe manaferra

Smoothie me shalqi dhe manaferra Ky smoothie është më shumë veror dhe duke qenë se të dyja frutat janë antioksiduese, ky lëng ndihmon në parandalimin e problemeve qelizore dhe shëron çdo lloj plagë të shkaktuar. Ky”smoothie” na ndihmon të hidratohemi,…

Smoothie me boronica

Një smoothi shumë i mirë për një fillim të mbarë të ditës në mëngjesi cili pergatitet me boronica. Përgatitja Përbërësit 1/3 e gotës tërshërë kokrra boronice 5 bajame të coptuara 1/2 e gotës jogurt 1 mollë 1 dardhë Udhëzimet Pastrohen…