Ëmbëlsirë pa miell

Përbërësit: 500 gram çokollatë për zierje 1/2 e gotës buter 6 të verdhë vezësh 1/2 e gotës sheqer 1/2 e gotës krem pana 1 lugë gjelle sheqer vanilje 6 të bardhë vezësh për…

Today’s Best Videos 

Detergjent enësh

4 Ujra hidratues me vitamina

4 receta për ujra hidratues të cilët ju japin energji të përballoni ditët e ngrohta.…

Vaji i cili ju balancon hormonet

Acidet yndyrore esenciale i bëjnë mirë lëkurës së fytyrës dhe i japin asaj mundësinë që…

Tost Francez

Tost i shijshëm Francez, për ditët kur keni shumë pak kohë dhe dëshironi ti befasoni më të dashurit tuaj me një mëngjes të ëmbël si në Francë. Përgaditja e lehtë dhe rezultati është i mrekullueshëm.

Paragjella 1

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry’s standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a…

Kokteje 2

Contrary to popular belief, Lorem Ipsum is not simply random text. It has roots in a piece of classical Latin literature from 45 BC, making it over 2000 years old. Richard McClintock, a Latin professor at Hampden-Sydney College in Virginia,…

Kokteje 1

Contrary to popular belief, Lorem Ipsum is not simply random text. It has roots in a piece of classical Latin literature from 45 BC, making it over 2000 years old. Richard McClintock, a Latin professor at Hampden-Sydney College in Virginia,…